توی این آموزش میخوام نحوه ی مخفی کردن تمام اطلاعات گوشی

از جمله برنامه ها و تصاویر و موسیقی ها و غیره. رو آوموزش بدم که نحوه ی دسترسی به اونها فقط به عقل جن یا شایدم کسایی که این ترفند رو بلد باشن برسه :)

توی این پست ما از نرم افزار Audio Manager استفاده میکنیم که لینک دانلودش رو آخر پست قرار میدم

این نرم افزار همونطور که از اسمش مشخصه برای مدیریت صدای گوشی هستش که مثلا میتونیم صدای زنگ گوشی رو بالا ببرم و غیره.

اما توی این نرم افزار گزینه ای قرار داره که وقتی اونو لمس کنیم و چند لحظه نگه داریم وارد یه جای مخفی میشه که به ما کمک میکنه تا بتونیم تمام اطلاعاتمون رو مخفی کنیم

اول از همه نرم افزار رو دانلود و نصب کنید که البته پیشنهاد میکنم از سایتای دیگه دانلود کنید

چون این وب مربوط به هک و امنیت هستش و قبلا آموزش ساخت نرم افزار کنترل گوشی از راه دور رو داده بودیم که الان ممکنه بعدا اگه اتفاقی براتون بیفته فکر کنین کار ما بوده و یکسری مشکلات دیگه پیش بیاد

اما اگه اعتماد کافی رو دارین میتونین برنامه رو از پایین پست دانلود و نصب کنین

بعد از نصب طبق تصاویری که قرار میدم پیش برین

اولین صفحه ای که بعد از اجرا با اون روبرو میشید صفحه ی پایین هستش 

متن بالا به این معنی هستش که شما باید لوگویی که بهش اشاره شده رو لمس کنین و چند لحظه نگه دارین

و این پیغام برای دفعات بعدی نشون داده نمیشه.

بعد از اینکه نگه داشتین با تصویر پایین روبرو میشید که خواهم گفت چی چی هستش

توی تصویر بالا همونطور که مشخصه باید انتخاب کنیم که موقع وارد شدن چه نوع کیبوردی رو میخوایم

و اینکه دقت کنین اگه مورد اول انتخاب بشه یعنی فقط عددی و مورد دوم هم یعنی میتونیم یه چیز ترکیبی بزنیم :)

از اونجایی که من دارم پست آموزشی مینویسم پس به همون پسوورد پیشفرض پسنده میکنم و 8888 رو به عنوان رمز انتخاب میکنم

پس بعد از انتخاب و تایید پسوورد پیشفرض با تصویر پایین روبرو میشم

بعدا باید یه ایمیل بازیابی تنظیم کنیم که من ایمیلی  رو تنظیم میکنم.

بعد از تایید  یه پیغام میده و میگه که ایمیل شما تنظیم شده و شما بعدا میتونین از تنظیمات اون رو تغییر بدید.

حالا نوبت به دادن دسترسی به برنامه میرسه که ممکنه برای بعضیا نمایش داده بشه و برای بعضیا هم نه

ولی اگه با تصویر پایین روبرو شدین روی Ok کلیک کنید و دسترسیارو به برنامه بدین.

حالا کار تنظیمات تموم شده و شما با صفحه پایین روبرو میشید که باید دوباره لوگورو لمس کنین و چند لحظه نگه دارین تا ازتون رمز رو بخواد و بعد از زدن رمزتون با صفحه ی پایین روبرو میشید

اگه تصویر بالارو یه نیم نگاه بندازین متوجه میشین که این برنامه خیلی امکانات به ما میده و خیلی کارها میتونیم باهاش انجام بدیم

مثلا مخفی کردن برنامه و تصاویر و پیام ها و و و

اما دقت کنین برای مخفی کردن بعضی موارد باید گوشیتون روت شده باشه

به عنوان مثال اگه بخواین یه برنامه رو مخفی کنید ازتون دسترسی رووت میخواد

حالا کار ما تقریبا تموم شده و شما برای تست میتونین روی Music کلیک کنید و بعدش برای اینکه بهتر متوجه مخفی شدن فایلاتون بشید تمامی فایلای موسیقی رو انتخاب و روی گزینه ی Hide selected files بزنین تا اونارو توی پوشه ی مد نظرتون ذخیره کنه

حالا وقتی که به نرم افزار پخش موسیقی رو اجرا کنید میبینید که هیچ فایل صوتی پیدا نمیشه :|

پیشنهاد میکنم اگه منوی گوشیتون اجازه ایجاد پوشه میده یه پوشه ایجاد کنین و یکسری خرت و پرت مثل ماشین حساب و اینجور چیزا داخلش قرار بدین و در آخر برنامه Audio Manager رو هم توی لا به لای اون بندازین که کسی گیر نده این چیه

یا اگه هم بهتون گیر دادن.

بگین این برنامه برای تنظیم صدای گوشی هستش و سعی کنین تا آخرین لحظه ی به فنا رفتن چیزی نگین :)

دانلود برنامه Audio Manager

dedsec will give you the truth

join us

مخفی کردن اطلاعات گوشی

نفوذ به اندروید از طریق gif در واتس اپ

ضبط صدای اطراف گوشی قربانی با لینک

کدهای مخفی گوشی اندروید

آموزش تحلیل و بررسی برنامه های اندروید

آموزش کرش کردن گوشی آیفون با لینک

رو ,اگه ,کنین ,مخفی ,برنامه ,یه ,بعد از ,پایین روبرو ,نرم افزار ,مخفی کردن ,روبرو میشید ,پایین روبرو میشید ,تصویر پایین روبرو

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اپلیکیشن ساز چشم انتظارم Barbara's receptions kasraadibi88 r4ty54 سایت دانستنی ها اموزش برنامه نویسی مطالب اینترنتی تاپ تن تاپ fatemehchekin22
دزدگ